سؤالات متداول

ما روزانه سوالات تکراری زیادی در مورد محصولات و سایت و دیگر مسائل دریافت میکنیم.به دلیل اینکه جواب دادن به تمامی این سوالات وقت زیادی از ما میگیرید و همچنین وقت گرانبهای شما را هم برای گرفتن جواب تلف میکند تصمیم به ایجاد این صفحه گرفتیم تا سوالات پر تکرار را اینجا برای شما پاسخ بگوییم.

امیدواریم که اینجا بتوانید جواب سوال خودتان را پیدا کنید.در غیر این صورت و در صورتی که نتوانستید به جواب مورد نظرتان برسید میتوانید از طریق راههای ارتباطی ما در صفحه تماس با ما ، با ما ارتباط برقرار کنید.

شما با کلیک بر روی هر سوال میتوانید جواب مربوطه را ببینید و جواب آن را دریافت کنید.

 

 

آیا این دوره ها برای من کار میکند؟

ما در این سایت قوانین و روشهایی را آموزش میدهیم که چه بخواهید و چه نخواهید زندگی شما را هم تا الان ساخته است .

آنچه مسلم است اینکه این دوره ها برای همه به خوبی میتواند کار کند اگر مقاومت نسبت به آنها نداشته باشید.ما در این سایت در مورد مسائل ذهنی و روانشناسی و افکار و باورها صحبت میکنیم.ما باور داریم که تمام زندگی ما قبل از تجلی بیرونی،ابتدا در ذهن ما ساخته شده است.

این مسئله امروزه به پایه ی تمامی دروس موفقیت و انسان شناسی و روانشناسی قرار گرفته است.با توجه به جدید بودن این علم هنوز آنچنان که باید و شاید فراگیر نشده و به همین دلیل مردم اطلاع زیادی از آن ندارند.و شاید بشود جور دیگری هم این مسئله را دید.آن هم اینکه بسیاری از مردم هنوز به اینکه این خودشان هستند که با افکار و فرکانسها و ارتعاشاتشان زندگیشان را میسازند باور ندارند و نسبت این مسئله مقاومت دارند.

اما امروزه فیزیک کوانتوم ثابت کرده که تمام آنچه هست و نیست از ارتعاش و انرژی ساخته شده و شکی در این مورد وجود ندارد.دلیل عدم باور به این مسئله عدم آگاهی در مورد این واقعیات و داشتن مقاومت نسبت به این مسئله است. ارتعاش هم در ذهن و به وسیله مغز ساخته و پرداخته میشود و شما با ارتعاشاتتان آنچه را که میفرستید در زندگیتان به صورت تجربه دریافت میکنید.

پس این قوانین چه آنها را باور داشته باشید و چه نداشته باشید برای شما کار میکند و کار ما در این سایت دادن آگاهی های لازم به شماست تا به صورت اصولی و صحیح یاد بگیرید که با کنترل افکار و باورها و افکارتان ارتعاشاتی بفرستید که مسائل دلخواهتان را به زندگیتان وارد کند.شما تا به حال هم با همین روش آنچه در زندگیتان دارید را ایجاد کرده ایید.

تنها تفاوت آن است که علمی نسبت به این مسئله نداشته ایید.اگر زندگیتان دلخواهتان است یعنی ارتعاشات همسو با خواسته تان فرستاده ایید و اگر برعکس این حالت است یعنی توجه تان به چیزهایی بوده که نخواسته ایید و ارتعاشاتی غیر همسو با خواسته واقعیتان فرستاده ایید و به همین دلیل آنچه نخواسته ایید را به زندگیتان جذب کرده ایید.

ما آنچه در این سایت برای شما انجام میدهیم آموزش فرستادن ارتعاشات همسو با خواسته تان است و شاید این خلاصه تمامی آموزشهای ما در چند کلمه است.پس جواب این سوال بله هست و شما میتوانید از این روش ها برای رسیدن به هر چه در زندگیتان میخواهید استفاده کنید.

چرا این دوره ها رایگان نیستند؟

سوال بسیار خوبی است.و احتمالا یکی از سوالاتی است که خیلی ذهن افراد را به خود درگیر میکند.دوستان همانطور که تا حالا هم متوجه شده ایید روشی که ما در این سایت داریم بسیار متفاوت با تمام روشهایی است که تا به حال تجربه کرده ایید.

روشهای ما کاملا ذهنی و مطابق با آخرین آموزه ها و کشفیات و تجربیات شخصی در مورد قدرت افکار،ذهن و باورهاست.

به همین دلیل با وجود تاثیر بی نظیر و فوق العاده این روش و حرکت جهان به سمت این آموزه ها هنوز افراد زیادی نسبت به این قوانین و آگاهی ها هیچ اطلاعی ندارند و کاملا بی خبر هستند و یا عده ایی که چیزی شنیده اند به دلیل عدم اطلاع کافی از این آگاهی ها دید مثبتی  نسبت به این آموزشها ندارند و کسی که نسبت به چیزی دید مثبتی نداشته باشد نمیتواند از آن نتیجه بگیرد و این بسیار طبیعی است.

کسی میتواند از این آموزه ها نتیجه بگیرد که آن را باور کند.اگر این آموزه ها به صورت رایگان منتشر شود احتمالا آنها برای این آموزشها ارزشی قائل نخواهند بود و آن را باور نخواهند کرد و کلا مردم به چیزهایی که رایگان در دسترس باشد دید خوبی ندارند و به همین دلیل از آن نتیجه ایی هم نخواهند گرفت.

به همین دلیل تنها کسی که باور دارد که این روشها برایش کار میکند نسبت به تهیه این محصولات اقدام خواهد کرد و کسی که باور داشته باشد هم میتواند نتایجی بی نظیر در زندگی اش ایجاد کنید و این آموزشها تمام آنچه برای خلق این مسئله را نیاز دارد برایش فراهم میکند.

پس برای غربالگری بین کسانی که اعتقادی به این آموزه ها ندارد و کسانی که با ایمانی راسخ اعتقاد دارند که این خودشان هستند که زندگیشان را رقم میزنند و هیچ کسی نمیتواند آنها را از رسیدن به خواسته شان باز دارد و قدرت در دست خودشان است و خدا این توانایی بی نظیر را در وجود آنها به ودیعه نهاده که غیر از خودشان و و افکار و باورها و به طبع آن ارتعاشاتشان ،هیچ چیز را تاثیر گذار در زندگیشان نبینند و با توکل به خدای قادر و با توانایی کنترل ذهن و افکارشان  بتوانند هر خواسته ایی در زندگیشان را متجلی کنند نیاز است که این دوره ها رایگان نباشد.

دلیل دیگری هم وجود دارد و آن اینکه این آموزشها حاصل چندین سال مطالعه،تحقیق و زحمات شبانه روزی است و با امتحان تک تک این آگاهی ها در زندگی شخصی تجربه شده است و آسان به دست نیامده است و ارزش آگاهیهایی که میتواند تغییراتی اساسی در زندگی شما به وجود بیاورد و به صورت تجربه آزموده شده است و امتحان خود را به شکلی بی نظیر پس داده است واقعا با مادیات سنجیده نمیشود.همچنین برای تهیه هر کدام از این محصولات ساعت و روزها و بلکه ماه های زیادی وقت صرف شده است.

تغییراتی که در زندگی من به واسطه استفاده از این قوانین و آگاهیها ایجاد شده است بی نظیر بوده است و قیمتی که برای این محصولات گذاشته شده است واقعا نسبت به ارزش ایجاد شده  مبلغ بسیار کمتری است.

 

آیا قیمت این دوره ها گران نیستند؟

دوستان گرامی،واقعیت این است که نسبت به ارزشی که دریافت میکنید قیمت این دوره ها بسیار ارزان است.

شما با این محصولات تبدیل به انسان دیگری میشوید.انسانی که نه فقط تناسب اندام که تمامی جنبه های زندگیش دستخوش تغییرات مثبت و لذتبخش میشود که هر لحظه اش ارزشی بسیار بیشتر از بهایی که برای این محصولات میپردازید دارد.

تغییراتی که ما از آن صحبت میکنیم فقط و فقط با تجربه کردن احساس میشود و با حرف زدن در موردش قابل احساس نیست.این را میتوان از کسانی که در این دوره ها شرکت کرده اند چه به صورت حضوری و چه به صورت غیر حضوری پرسید.

به شما قول میدهم که این مسئله را به خوبی احساس خواهید کرد.میتوانید از مقالات و فایلهای رایگان شروع کنید.افراد بسیار زیادی با این دوره ها و فایلها به نتایج فوق العاده رسیده اند.شما هم میتوانید این کار را انجام دهید و در صورت مشاهده تغییرات عالی نسبت به تهیه محصولات  اقدام بفرمایید.

شرایط شرکت در این دوره ها چیست؟

تنها چیزی که برای شرکت به این دوره ها نیاز دارید عزمی راسخ برای اصلاح مسئله ایی در زندگیتان است که فکر میکنید میتواند بهتر باشد و ایمانی محکم به اینکه این شمایید که میتوانید تغییر ایجاد کنید و قدرت در دست شماست و برای هر تغییری کافیست ذهنتان را برای رسیدن به این شرایط جدید آموزش دهید.نسبت به مسئله ایی که در زندگیتان دارید و میخواهید در آن حوزه تغییرات اساسی ایجاد کنید دوره هایی را انتخاب و با کلیک بر روی آن وارد صفحه آن محصول یا فایل شوید و از آنجا با کلیک بر روی دکمه ایی که برای دانلود و یا  تهیه محصول در نظر گرفته شده نسبت به تهیه آن اقدام بفرمایید .

اگر دوره رایگان بود که میتوانید بعد از ثبت نام در سایت لینکهای دانلود را مشاهده بفرمایید و از آنجا نسبت به دانلود آن فایل اقدام کنید و اگر دوره بهایی داشت با کلیک بر روی دکمه ایی که برای خرید دوره  در صفحه محصول گذاشته شده نسبت به تهیه آن به روشهای پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت اقدام بفرمایید.

اگر آنلاین و با رمز دوم خرید را انجام بدهید بلافاصله لینکهای دانلود محصول برایتان به نمایش در می آید و در صورت واریز به صورت کارت به کارت با یکی از روشهای ارتباطی به ما اطلاع دهید تا دوره مورد نظرتان را برایتان فعال کنیم.

امکان ثبت نام حضوری وجود دارد؟

تمامی دوره هایی که در سایت شروع تازه گذاشته میشود فعلا به صورت غیر حضوری و آنلاین وجود دارد و برنامه ایی برای جلاسات حضوری وجود ندارد.یعنی شما هر دوره ایی را که بخواهید تهیه کنید از سایت و به صورت آنلاین آن را تهیه و در خانه و با دستگاه های خودتان مثل لپتاپ و موبایلهای هوشمند استفاده میکنید.

امکان پرداخت قسطی وجود دارد؟

خیر.متاسفانه به دلایل زیادی امکان فروش قسطی وجود ندارد.

در پینترست پین کنید

این را به اشتراک بگذارید