سؤالات متداول

ما روزانه سوالات تکراری زیادی در مورد محصولات و سایت و دیگر مسائل دریافت میکنیم.به دلیل اینکه جواب دادن به تمامی این سوالات نیاز به زمان بسیار زیادی دارد و امکان پاسخگویی به تک به تک شما عزیزان را بسیار سخت میکند تصمیم به ایجاد این صفحه گرفتیم تا سوالات پر تکرار را اینجا برای شما پاسخ بگوییم.

امیدواریم که اینجا بتوانید جواب سوال خودتان را پیدا کنید.در غیر این صورت و در صورتی که نتوانستید به جواب مورد نظرتان برسید میتوانید از طریق راههای ارتباطی ما در صفحه تماس با ما (مخصوصا دایرکت اینستاگرام) ، با ما ارتباط برقرار کنید.

شما با کلیک بر روی هر سوال میتوانید جواب مربوطه را ببینید و جواب آن را دریافت کنید.

 

 

سوالات بسیار پر تکرار (راهنمایی سریع)

در این قسمت یک سری جوابهای سریع به سوالات شما داریم و در قسمتهای پایین تر شما به تفصیل میتوانید جواب سوالهایتان را پیدا بکنید:

 

روش لاغری ما به چه شکله:

روش ما لاغری با ذهنه.ما به جای اینکه به شما بگوییم چیز خاصی بخورید و یا نخورید،دارو یا قرص خاصی استفاده بکنید یا نکنید،دمنوش یا هر چربی سوز دیگه استفاده بکنید یا نکنید یا حتی ورزش بکنید یا نکنید میگوییم که باید روی ذهنتان کار بکنید.

ما عمیقا معتقد هستیم تا ریشه چاقی در ذهن خشکیده نشه هیچ تناسب اندام پایداری اتفاق نخواهد افتاد و فرد هم همیشه در رنج و سختی کشیدن خواهد بود.ویدیوی زیر احتمالا کمی مسئله را برایتان روشن میکند.

کاری که ما با آموزشهامون و مخصوصا در دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندام انجام میدهیم این است که با تمرکز روی ریشه های ایجاد کننده چاقی که افکار و باورهایی عمیق در ذهن ماست این افکار و باورها را عوض می کنیم و این جایگزینی با افکار متناسب کننده باعث تغییر رفتار در شما خواهد شد(چون ریشه تمام رفتارها ذهنیه)  و بعد از مدتی کاهش وزن بدون هیچ سختی و رنج و عذابی به شکلی کاملا ناخودآگاه برایتان اتفاق می افتد.عین معجزه. و این چیزیه که تمام شرکت کننده های ما دارن تجربه میکنن.

 

چقدر با این روش میتوانم وزن کم کنم؟

در این روش اولین چیزی که یاد میگیرید این است که محدودیتی وجود ندارد.ما یک سری مرز ذهنی برای وزن مان داریم.وقتی که این مرزها شکسته شود هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.در روش لاغری با ذهن ما فقط و فقط روی این مرزهای ذهنی و این محدودیتهای ذهنی کار میکنیم و آنها را میشکنیم و برمی داریم.به همین دلیل واقعا اصلا محدودیتی وجود ندارد و شما هر وزنی را که بخواهید میتوانید به دست بیاورید.

 

چقدر زمان برای رسیدن به نتیجه نیاز است؟

لاغری با ذهن یک پروسه است.پروسه ایی که کاملا و 100% ذهنیست.یعنی شما باید با آموزش دیدن از محدودیتها و موانع درونی تان عبور میکنید.این مسئله به خوبی نشون میده که برای هر فردی نتایج متفاوت خواهد بود.ممکن است فردی در زمان خیلی کوتاه نتایج واقعا شگفت انگیزی بگیرد(مورد 10 کیلو کاهش وزن در 20 روز داشته اییم) یا ممکن است در مدت چند ماه نتایج از 3 کیلو فراتر نرود.

هر فردی درون متفاوتی دارد.موانع ذهنی متفاوتی دارد.ممکن است برای یک فرد این مقاومتها به سادگی شکسته شود و ممکن است برای فرد دیگر به دلیل مقاوم بودن این مقاومت ها زمان بیشتری نیاز داشته باشد.اما در نهایت انتهای این مسیر و این روش رسیدن به نتیجه مطلوب که همان وزن ایده آله.

 

من چندین بار رژیم گرفتم و تلاش کردم اما برگشت داشتم چکار کنم:

دلیل تمام بازگشت های وزنی قبلی شما این بوده که از روشهایی استفاده کرده ایید که میخواسته چاقی رو از بین ببره.بدون توجه به اینکه دلیل چاقی چیه و کاری به این دلایل داشته باشه.

ذهن کلید حل معضل چاقیه.بدون تغییر ذهن هیچ لاغری اتفاق نمی افتد و دلیل اینکه همیشه با برگشت وزن مواجه میشوید دقیقا این مسئله است.

روش لاغری با ذهن به دلیل اینکه اصلا کاری با وزن شما نداره و فقط روی دلایل ایجاد کننده چاقی کار میکنه هیچ برگشت وزنی نداره و اصلا مسئله ایی نیست که در این روش موضوعیت داشته باشد.

 

من خیلی شکم و پهلو دارم چکار کنم؟

شکم و پهلو یک نوع چاقیه و هیچ تفاوتی از لحاظ ساختاری و روش ایجاد، با دیگر چاقی ها نداره.شما در مسیر لاغر شدن باید به تناسب اندام برسید و این مسیر همان مسیری است که یک فرد با چاقی تمام بدن و با 50 یا 100 کیلو اضافه وزن باید طی بکند.

پس باید از یک روش صحیح استفاده بکنید و مسیر لاغر شدن طی کنید.

 

من استپ وزنی دارم،چکار کنم؟

استپ وزنی به دلیل مقاومت ذهنی نسبت به پروسه کاهش وزنی اتفاق می افتد که در حال انجام آن هستید یا قبلا انجام داده ایی.روشهای غیر اصولی به دلیل اینکه هیچ کاری با ذهن ندارند در جاهایی با مقاومت ذهن روبرو میشوند و ذهن اجازه پیشروی به فرد در مسیر کاهش وزن نمیده.اگر دقت داشته باشید اشخاصی که به استپ وزنی برمیخورند معمولا بعد از مدتی با برگشت وزن هم مواجه میشوند.راهکار اصلاح ذهنه.

در روش لاغری با ذهن هیچ مسئله ایی با عنوان استپ وزنی وجود نداره چونکه ذهن و بدن در هماهنگی کامل به سمت تناسب اندم حرکت میکنند و یک هارمونی بسیار زیبای تناسب اندام رو با هم می نوازند.

 

آیا روش ما برای چاق شدن کاربرد دارد؟

با وجود اینکه بیس و پایه لاغر شدن و چاق شدن یک چیزه و هر دو از ذهن ریشه میگیرن اما دوره آموزشی ما برای لاغر شدن تخصصی سازی شده و متاسفانه فعلا برای چاق شدن کاربرد ندارد.

 

دوره ما به چه شکل و کجا در اختیارتون قرار میگیره:

دوره آموزشی ما (دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندامیک دوره آموزشی بسیار تخصصی 31 جلسه ایی هست در 18 ساعت زمان که به شکل ویدیویی هستش که فایلهای صوتی همون ویدیوها هم جدا شده تا بتوانید به شکل صوتی هم از آنها استفاده کنید.

هر جلسه (غیر از چند جلسه معدود) دفترچه ایی داره که این دفترچه طرز استفاده از ویدیوهاست و تمریناتی که در این قسمت باید انجام بدید رو به شما آموزش میده.تمام فایلها در همه گوشی های قابل استفاده هستند.هم فایلهای ویدیویی هم صوتی و هم دفترجه ها که به صورت فایل پی دی اف هستند.

این دوره به شکل لینک دانلود و در سایت در اختیارتون قرار میگیره.بعد از شرکت در دوره از طریق سایت میتوانید به دوره دسترسی پیدا کنید.استفاده از سایت بسیار ساده است و تمام آموزشهای لازم به شما داده خواهد شد و تا دسترسی کامل به دوره ما به شکل فعال در کنار شما هستیم.

امتیاز استفاده از سایت آنجا مشخص میشود که شما اگر فایلهای دوره را به هر دلیلی از دست بدهید یا از روی گوشیتان پاک بشوند یا سیستماتان خراب شود یا حتی مثلا موبایلی که فایلها را روی آن ذخیره کرده ایید گم شود به سادگی با مراجعه مجدد به سایت میتوانید آنها را به سادگی دانلود کنید و هیچ زمانی دسترسی شما به دوره و آپدیتهای آن قطع نخواهد شد.

 

به چه شکل میتوانیم توی دوره شرکت کنیم:

به دو شکل هم میتوانید در دوره شرکت بکنید:
روش اول :اگه رمز دوم داشته باشید و بتونید خرید اینترنتی انجام بدین  میتونید از طریق زدن روی این لینک برید به صفحه محصول و اونجا به شکل اینترنتی دوره رو تهیه بکنید که بلافاصله بعد از خرید لینکهای دانلود دوره در اختیارتون قرار میگیره و میتونید شروع به دانلود و استفاده از فایلها بکنید.

.راه حل دوم:اگر خرید اینترنتی بلد نیستید یا به هر دلیلی نمیتوانید یا نمیخواهید به شکل اینترنتی دوره رو تهیه بکنید بهای دوره را به این شماره کارت واریز بفرمایید و در واتس اپ تصویر فیش را به شماره زیر بفرستید تا برای شرکت در دوره برایتان دسترسی ایجاد بشود:

شماره کارت: 7230-4446-8310-5859 بانک تجارت به نام ناظر قادری

شماره موبایل جهت ارسال تصویر واریزی: 00989015318954

آیا دوره پشتیبانی دارد:

ما تقریبا هر روز مراجعه کنندگانی داشتیم که نمیتوانستند بهای دوره را به صورت کامل پرداخت کنند.

و همچنین پشتیبانی واقعا کار سخت و وقت گیری هست و امکان کاهش قیمت دوره با پشتیبانی مقدور نبود.

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم با حذف پشتیبانی از دوره بهای اون رو ۵۰٪ کمتر کنیم و با قیمت ۴۹۹ هزار تومان دوره را بدونپشتیبانی واگذار کنیم.

بهای دوره:

پس نتیجتا دو شرایط برای پشتیبانی وجود داره:

تهیه دوره با پشتیبانی ۶ ماهه در واتس اپ با بهای ۹۹۶ هزار تومان

و تهیه دوره بدون پشتیبانی واتس اپی و با بهای ۴۹۹ هزار تومان

(برای تهیه دوره با هر کدوم از این شرایط از منوها روی دوره لاغری با ذهن کلیک کنید)

 

آیا این دوره ها برای من کار میکند؟

ما در این سایت قوانین و روشهایی را آموزش میدهیم که چه بخواهید و چه نخواهید زندگی شما را هم تا الان ساخته است .

آنچه مسلم است اینکه این دوره ها برای همه به خوبی میتواند کار کند اگر مقاومت نسبت به آنها نداشته باشید.ما در این سایت در مورد مسائل ذهنی و روانشناسی و افکار و باورها صحبت میکنیم.ما باور داریم که تمام زندگی ما قبل از تجلی بیرونی،ابتدا در ذهن ما ساخته شده است.

این مسئله امروزه به پایه ی تمامی دروس موفقیت و انسان شناسی و روانشناسی قرار گرفته است.با توجه به جدید بودن این علم هنوز آنچنان که باید و شاید فراگیر نشده و به همین دلیل مردم اطلاع زیادی از آن ندارند.و شاید بشود جور دیگری هم این مسئله را دید.آن هم اینکه بسیاری از مردم هنوز به اینکه این خودشان هستند که با افکار و ذهنشان زندگیشان را میسازند باور ندارند و نسبت این مسئله مقاومت دارند.اینها قوانین ثابتی هستند که در هر لحظه دارند کار میکنند.

این قوانین چه آنها را باور داشته باشید و چه نداشته باشید برای شما کار میکند و کار ما در این سایت دادن آگاهی های لازم به شماست تا به صورت اصولی و صحیح یاد بگیرید که با کنترل افکار و باورهایتان زندگی تان را به سمت و سوی بهتری هدایت کنید،آنجا که مقد دلخواهتان است.

شما تا به حال هم با همین روش آنچه در زندگیتان دارید را ایجاد کرده ایید.

تنها تفاوت،آن است که علمی نسبت به این مسئله نداشته ایید.اگر زندگیتان دلخواهتان است یعنی افکار و باورهای قدرتمند کننده ایی داشته ایید و اگر برعکس این حالت است یعنی توجه تان به چیزهایی بوده که نخواسته ایید و افکاری تضعیف کننده و محدود کننده  در ذهن تان پرورش داده ایید و به همین دلیل آنچه نخواسته ایید را در زندگیتان تجربه کرده ایید.

ما تلاش میکنیم به شما آگاهی بدهیم و این قدرت درونی شما را در جهت خواسته هایتان هدایت کنیم.

پس جواب این سوال بله هست و شما میتوانید از این روش ها برای رسیدن به هر چه در زندگیتان میخواهید استفاده کنید.

چرا این دوره ها رایگان نیستند؟

سوال بسیار خوبی است.آن چیزی که در شروع داره انتشار داده میشود به دو قسمت تقسیم شده است.

قسمت اول آگاهی هایی هست که به شکل رایگان و تقریبا روزانه در اختیار همراهان در سایت و پیج اینستاگرام شروع تازه قرار میگیرد.

این آگاهیها بسیار ارزشمند هستند و ما افرادی داشته اییم که تا 20 کیلو و 25 کیلوهم با همین ویدیوهای رایگان وزن کم کرده اند .موارد اینقدر زیاد شده که دیگر واقعا از شمردن خارج شده و این نشان از قدرت این آموزشها که حتی به شکل رایگان هم ارائه میشود می باشد.

نتایج لاغری با ذهن

چگونه با ذهن لاغر شویم

اما این آموزشها نیاز به باور دارند.ما در مورد آموزش ذهنی صحبت میکنیم.پس کسی که از این آموزشها استفاده میکند باید ابتدا باور داشته باشد که میتواند قدرت را در دستش بگیرد.

باور داشته باشد میتواند تغییر ایجاد کند.اینکه هر راهی که رفته اشتباه بوده و اصل مشکل رو هدف قرار نداده.

روشهای ما کاملا ذهنی و مطابق با آخرین آموزه ها و کشفیات و تجربیات شخصی در مورد قدرت افکار،ذهن و باورهاست.

به همین دلیل با وجود تاثیر بی نظیر و فوق العاده این روش و حرکت جهان به سمت این آموزه ها هنوز افراد زیادی نسبت به این قوانین و آگاهی ها هیچ اطلاعی ندارند و کاملا بی خبر هستند و یا عده ایی که چیزی شنیده اند به دلیل عدم اطلاع کافی از این آگاهی ها دید مثبتی  نسبت به این آموزشها ندارند و کسی که نسبت به چیزی دید مثبتی نداشته باشد نمی تواند از آن نتیجه بگیرد و این بسیار طبیعی است.

کسی میتواند از این آموزه ها نتیجه بگیرد که آن را باور کند.اگر این آموزه ها به صورت رایگان منتشر شود احتمالا آنها برای این آموزشها ارزشی قائل نخواهند بود و آن را باور نخواهند کرد و کلا مردم به چیزهایی که رایگان در دسترس باشد دید خوبی ندارند و به همین دلیل از آن نتیجه ایی هم نخواهند گرفت.

به همین دلیل تنها کسی که باور دارد که این روشها برایش کار میکند نسبت به تهیه این محصولات اقدام خواهد کرد و کسی که باور داشته باشد هم میتواند نتایجی بی نظیر در زندگی اش ایجاد کنید و این آموزشها تمام آنچه برای خلق این مسئله را نیاز دارد برایش فراهم میکند.

پس برای غربالگری بین کسانی که اعتقادی به این آموزه ها ندارد و کسانی که با ایمانی راسخ اعتقاد دارند که این خودشان هستند که زندگیشان را رقم میزنند و هیچ کسی نمی تواند آنها را از رسیدن به خواسته شان باز دارد و قدرت در دست خودشان است و خدا این توانایی بی نظیر را در وجود آنها به ودیعه نهاده که غیر از خودشان و و افکار و باورها  ،هیچ چیز را تاثیر گذار در زندگیشان نبینند و با توکل به خدای قادر و با توانایی کنترل ذهن و افکارشان  بتوانند هر خواسته ایی در زندگیشان را متجلی کنند نیاز است که این دوره ها رایگان نباشد.

دلیل دیگری هم وجود دارد و آن اینکه این آموزشها حاصل چندین سال مطالعه،تحقیق و زحمات شبانه روزی است و با امتحان تک تک این آگاهی ها در زندگی شخصی تجربه شده است و آسان به دست نیامده است و ارزش آگاهیهایی که میتواند تغییراتی اساسی در زندگی شما به وجود بیاورد و به صورت تجربه آزموده شده است و امتحان خود را به شکلی بی نظیر پس داده است واقعا با مادیات سنجیده نمیشود.همچنین برای تهیه هر کدام از این محصولات ساعت و روزها و بلکه ماه های زیادی وقت صرف شده است.

تغییراتی که در زندگی من به واسطه استفاده از این قوانین و آگاهیها ایجاد شده است بی نظیر بوده است و قیمتی که برای این محصولات گذاشته شده است واقعا نسبت به ارزش ایجاد شده  مبلغ بسیار کمتری است.

 

آیا قیمت این دوره ها گران نیستند؟

دوستان گرامی،واقعیت این است که بهای هر چیزی با ارزشی که ایجاد میکند سنجیده می شود و این آموزشها نسبت به ارزشی که دریافت دارند قیمت بسیار ارزانی دارند و موید این ادعا نظرات بسیار زیاد شرکت کننده ها مخصوصا در لایوهای اینستاگرام و جاهایی هست که این بحث شکل میگیرد و کسانی که بهای دوره را پرداخته و در دوره شرکت کرده اند به شکل قاطع و بسیار رضایتمند از ارزش بسیار پایین این آموزشها نسبت به بهای پرداختی صحبت کرده اند.

شما با این آموزشها تبدیل به انسان دیگری می شوید.انسانی که نه فقط تناسب اندام که تمامی جنبه های زندگیش دستخوش تغییرات مثبت و لذتبخش میشود که هر لحظه اش ارزشی بسیار بیشتر از بهایی که برای این محصولات میپردازید دارد.

تغییراتی که ما از آن صحبت میکنیم فقط و فقط با تجربه کردن احساس میشود و با حرف زدن در موردش قابل احساس نیست.این را میتوان از کسانی که در این دوره ها شرکت کرده اند چه به صورت حضوری و چه به صورت غیر حضوری پرسید.

به شما قول میدهم که این مسئله را به خوبی احساس خواهید کرد.میتوانید از مقالات و ویدیوهای رایگان شروع کنید.افراد بسیار زیادی با این دوره ها و فایلها به نتایج فوق العاده رسیده اند.شما هم میتوانید این کار را انجام دهید و در صورت مشاهده تغییرات عالی نسبت به تهیه محصولات  اقدام بفرمایید.

شرایط شرکت در این دوره ها چیست؟

تنها چیزی که برای شرکت در این دوره ها نیاز دارید عزمی راسخ برای اصلاح مسئله ایی در زندگیتان است که فکر میکنید میتواند بهتر باشد و ایمانی محکم به اینکه این شمایید که میتوانید تغییر ایجاد کنید و قدرت در دست شماست و برای هر تغییری کافیست ذهنتان را برای رسیدن به این شرایط جدید آموزش دهید.

امکان ثبت نام حضوری وجود دارد؟

تمامی دوره هایی که در سایت شروع تازه گذاشته میشود فعلا به صورت غیر حضوری و آنلاین وجود دارد و برنامه ایی برای جلسات حضوری وجود ندارد.یعنی شما  از سایت و به صورت آنلاین دوره را تهیه و در خانه و با دستگاه های خودتان مثل لپتاپ و موبایلهای هوشمند استفاده می کنید.

امکان پرداخت قسطی وجود دارد؟

خیر.متاسفانه به دلایل زیادی امکان فروش قسطی وجود ندارد.