سؤالات متداول

ما روزانه سوالات تکراری زیادی در مورد محصولات و سایت و دیگر مسائل دریافت میکنیم.به دلیل اینکه جواب دادن به تمامی این سوالات نیاز به زمان بسیار زیادی دارد و امکان پاسخگویی به تک به تک شما عزیزان را بسیار سخت میکند تصمیم به ایجاد این صفحه گرفتیم تا سوالات پر تکرار را اینجا برای شما پاسخ بگوییم.

امیدواریم که اینجا بتوانید جواب سوال خودتان را پیدا کنید.در غیر این صورت و در صورتی که نتوانستید به جواب مورد نظرتان برسید میتوانید از طریق راههای ارتباطی ما در صفحه تماس با ما (مخصوصا دایرکت اینستاگرام) ، با ما ارتباط برقرار کنید.

شما با کلیک بر روی هر سوال میتوانید جواب مربوطه را ببینید و جواب آن را دریافت کنید.

 

 

سوالات بسیار پر تکرار (راهنمایی سریع)

در این قسمت یک سری جوابهای سریع به سوالات شما داریم و در قسمتهای پایین تر شما به تفصیل میتوانید جواب سوالهایتان را پیدا بکنید: 

روش لاغری ما به چه شکله:

لاغری با ذهن یک روش درمان چاقیه که با ایجاد تغییرات ساختاری در افکار،باورها،نگرش و رفتار شما،سبب ایجاد تغییرات در سبک زندگی شما میشه و این تغییرات برای شما تناسب اندام پایدار ایجاد می کنه.

به دلیل ایجاد تغییرات شخصیتی و رفتاری،معمولا تغییرات برگشت پذیر نیستند ولاغری بسیار بادوام خواهد بود.می تونید ویدیوی زیر رو هم برای اطلاعات بیشتر ببینید:

 

 

کاری که ما با آموزشهامون و مخصوصا در دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندام انجام میدهیم این است که با تمرکز روی ریشه های ایجاد کننده چاقی که افکار و باورهایی عمیق در ذهن ماست این افکار و باورها را عوض می کنیم و این جایگزینی با افکار متناسب کننده باعث تغییر رفتار در شما خواهد شد(چون ریشه تمام رفتارها ذهنیه)  و بعد از مدتی کاهش وزن بدون هیچ سختی و رنج و عذابی به شکلی کاملا ناخودآگاه برایتان اتفاق می افتد.عین معجزه. و این چیزیه که تمام شرکت کننده های ما دارن تجربه میکنن.

 

چقدر با این روش میتوانم وزن کم کنم؟

فاکتورهای مختلفی روی این موضوع تاثیرگذار هستند.

اما اونچه مهمه اینه که شما با برداشتن موانع ذهنی و انتخاب رفتارهای متفاوت و دیدن آموزشهای رفتاری تقریبا می توانید اکثر موانع جدی رو برداشته و کاهش وزن بسیار قابل توجهی داشته باشید.

تجربه معمول افراد بین 2 تا 4 کیلو کاهش وزن در ماه است.

حالت طبیعی این هست که شما هر چقدر اضافه وزن بیشتری داشته باشید کاهش وزن سریعتر و هر چه به سمت تناسب اندام نزدیکتر میشوید کاهش وزن کندتر خواهد بود.

ما در افرادی که اضافه وزنشون زیاد بوده تا 10 کیلو کاهش در 20 روز هم داشته اییم.

 

چقدر زمان برای رسیدن به نتیجه نیاز است؟

تفاوتهای فردی هم اینجا نقش پررنگی داره.اما نتایج خیلی سریع خودش رو نشون میده.معمولا از همان هفته اول.

البته شما اینجا یاد می گیری که این روش مثل روشهای معمول نیست که عجله کنی سریع لاغر بشی و یه مدت لذت ببری چون می دونی سریع دوباره چاق میشی.

اینجا نه تنها سختی نمی کشی بلکه روند لاغر شدن با کلی لذت و حال خوب همراهه و عجله ایی وجود نداره و البته سرعت کاهش وزن هم بسیار خوبه.

پس اینجا تفاوتهاش با اونچه تا به حال انجام دادین خیلی زیاده.بهتر از این مگه هست؟

 

من چندین بار رژیم گرفتم و تلاش کردم اما برگشت داشتم چکار کنم:

دلیل تمام بازگشت های وزنی قبلی شما این بوده که از روشهایی استفاده کرده ایید که میخواسته چاقی رو از بین ببره.بدون توجه به اینکه دلیل چاقی چیه و کاری به این دلایل داشته باشه.

ذهن کلید حل معضل چاقیه.بدون تغییر ذهن هیچ لاغری اتفاق نمی افتد و دلیل اینکه همیشه با برگشت وزن مواجه میشوید دقیقا این مسئله است.

روش لاغری با ذهن به دلیل اینکه اصلا کاری با وزن شما نداره و فقط روی دلایل ایجاد کننده چاقی کار میکنه هیچ برگشت وزنی نداره و اصلا مسئله ایی نیست که در این روش موضوعیت داشته باشد.

 

من خیلی شکم و پهلو دارم چکار کنم؟

شکم و پهلو هم مانعی برای استفاده از این روش و لاغر شدن با این روش نیست و به خوبی با این روش رفع میشه.پس می توانید در این دوره شرکت و از شر چربیهای شکم و پهلو که از خطرناکترین نوع اضافه وزن هست خلاص شوید.

 

 

آیا روش ما برای چاق شدن کاربرد دارد؟

با وجود اینکه بیس و پایه لاغر شدن و چاق شدن یک چیزه و هر دو از ذهن ریشه میگیرن اما دوره آموزشی ما برای لاغر شدن تخصصی سازی شده و متاسفانه فعلا برای چاق شدن کاربرد ندارد.

 

دوره ما به چه شکل و کجا در اختیارتون قرار میگیره:

دوره آموزشی ما (دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندامیک دوره آموزشی بسیار تخصصی 21 جلسه ایی هست در 15.5 ساعت زمان که به شکل ویدیویی و صوتی هست که در سایت و یا تلگرام میتونه در اختیار شما قرار بگیره.

بعد از شرکت در دوره از طریق سایت و یا تلگرام (به انتخاب خودتان) می توانید به دوره دسترسی پیدا کنید.استفاده از هر دو بسیار ساده است و تمام آموزشهای لازم به شما داده خواهد شد و تا دسترسی کامل به دوره ما به شکل فعال در کنار شما هستیم.

 

به چه شکل میتوانیم توی دوره شرکت کنیم:

به دو شکل هم میتوانید در دوره شرکت بکنید:
روش اول :اگه رمز دوم داشته باشید و بتونید خرید اینترنتی انجام بدین  میتونید از طریق زدن روی این لینک برید به صفحه محصول و اونجا به شکل اینترنتی دوره رو تهیه بکنید که بلافاصله بعد از خرید لینکهای دانلود دوره در اختیارتون قرار میگیره و میتونید شروع به دانلود و استفاده از فایلها بکنید.

.راه حل دوم:اگر خرید اینترنتی بلد نیستید یا به هر دلیلی نمیتوانید یا نمیخواهید به شکل اینترنتی دوره رو تهیه بکنید بهای دوره را به این شماره کارت واریز بفرمایید و در واتس اپ تصویر فیش را به شماره زیر بفرستید تا برای شرکت در دوره برایتان دسترسی ایجاد بشود:

شماره کارت: 0854-4446-8310-5859 بانک تجارت به نام ناظر قادری

شماره موبایل جهت ارسال تصویر واریزی: 00989015318954

آیا دوره پشتیبانی دارد:

بله.سه ماه و در تلگرام پشتیبانی می شوید.در گروه هایی با عضویت تعداد دیگری از شرکت کنندگان.

بهای دوره:

پس نتیجتا دو شرایط برای پشتیبانی وجود داره:

بهای دوره مبلغ 1،296،000 تومان هست.با سه ماه پشتیبانی و دریافت رایگان و مادام العمر آپدیتها.شما با تهیه این دوره هیچ زمان دیگری هیچ هزینه ایی برای هیچ روش دیگری نخواهید داشت.چونکه هم آپدیتهای این دوره را به شکل رایگان دریافت خواهید کرد و هم به خوبی درک خواهید کرد که این تنها راه درست لاغریه و به همین دلیل هیچ انگیزه ایی برای هیچ روش دیگری نخواهید داشت چون میدانید که عملا هدر دادن پول است. 

 

آیا این دوره ها برای من کار میکند؟

این روش احتمالا برای افرادی که بیماریهای خاصی مثل دیابت ،سرطانها، بیماران خاص و یا هر نوع بیماری که تعادل هورمونی شخص رو به هم بزنه و همچنین ورزشکارانی که به صورت حرفه ایی ورزش می کنند مفید نخواهد بود. 

اگر جزو این دسته ها نیستید و یا جز افراد زیر هستید این روش می تونه برای شما بسیار مفید و کارآمد باشه: افراد با چاقی کل بدن،پایین تنه یا شکم و یا چاقی هر قسمت دیگر بدن،شیرده،باردار،افراد با کبد چرب،تیرویید کم کار و … الان استارت بزن و پروندشو ببند.

چرا این دوره ها رایگان نیستند؟

سوال بسیار خوبی است.آن چیزی که در شروع داره انتشار داده میشود به دو قسمت تقسیم شده است.

قسمت اول آموزشهایی هست که به شکل رایگان و تقریبا روزانه در اختیار همراهان در سایت و پیج اینستاگرام شروع تازه قرار میگیرد.

این آموزشهابسیار ارزشمند هستند و ما افرادی داشته اییم که تا 20 کیلو و 25 کیلوهم با همین ویدیوهای رایگان وزن کم کرده اند .موارد اینقدر زیاد شده که دیگر واقعا از شمردن خارج شده و این نشان از قدرت این آموزشها که حتی به شکل رایگان هم ارائه میشود می باشد.

نتایج لاغری با ذهن

چگونه با ذهن لاغر شویم

اما آموزشهای تخصصی موضوعی جدا هست.این آموزشها حاصل تلاش زیاد یک تیم و صرف زمان و هزینه های زیادی است و نتایج خیلی پررنگی برای فرد ایجاد می کند.

به همین دلیل نمی تواند رایگان منتشر شود چون در صورت نداشتن بازدهی مالی به کل توانایی انجام خدمات از ما گرفته میشود و همه چیز بسته خواهد شد.

 

 

آیا قیمت این دوره ها گران نیستند؟

حقیقتا نه.بهای پرداختی با ارزش چیزی که فرد دریافت می کند سنجیده می شود.ارزش این آموزشها به نسبت قیمت واقعا بالا نیست.

نتایج این آموزشها اینقدر پررنگ هستند که می توانند کیفیت تمام زندگی فرد را به شکل محصوصی افزایش دهند و نه تنها سبب کاهش وزن بلکه جنبه های دیگر زندگی فرد را تحت تاثیر قرار دهند و بهبود ببخشند.

از جمله تغییرات مثبت فرد افزایش توانایی های فرد برای موضوع تنظیم هیجانهاست که کیفیت ارتباطات بین فردی را به شکل بسیار پررنگی بالا برده و زندگی فرد واقعا با کیفیت تر خواهد شد و اینها تغییراتی هست که فراتر از لاغر شدن است.

 

شرایط شرکت در این دوره ها چیست؟

شرایط خاصی ندارد.اگر اضافه وزن دارید و در دسته ایی که بالا در قسمت ،این دوره ها برای من کار میکند، نیستید می توانید همین الان شروع کنید و برای همیشه لاغر شوید و کلی کیفیت زندگاتان را هم بالا ببرید.

امکان ثبت نام حضوری وجود دارد؟

تمامی دوره هایی که در سایت شروع تازه گذاشته میشود فعلا به صورت غیر حضوری و آنلاین وجود دارد و برنامه ایی برای جلسات حضوری وجود ندارد.یعنی شما  از سایت و به صورت آنلاین دوره را تهیه و در خانه و با دستگاه های خودتان مثل لپتاپ و موبایلهای هوشمند استفاده می کنید.

امکان پرداخت قسطی وجود دارد؟

خیر.متاسفانه به دلایل زیادی امکان فروش قسطی وجود ندارد.