ناظر قادری

ناظر قادری

مجموعه آموزشی شروع تازه

سلام

من ناظر قادری هستم و بسیار خوشحال و خرسند هستم که در سایت شروع تازه در خدمت شما عزیزان هستم.

من در این وبسایت از تجربه خودم برای لاغر شدن با روش لاغری با قدرت ذهن که شیوه ایی بسیار آسان و بدون درد و رنج است برای شما صحبت میکنم.

همچنین کمکت میکنم که یکبار برای همیشه به تناسب اندام برسی و دیگه دنبال دفترچه خوردنی و نخوردنی و اپلیکیشن کالری شماری و چی بخورم چی نخورم و محدودیتهای بد و رنج آور نخوردن غذاهای مورد علاقه و انجام کارهای سخت برای لاغر شدن نباشی.
اینجا یاد میگیری که کلید رسیدن به تناسب اندام کجاست و با به دست آوردنش، کنترل و هدایت جسمت رو به دست میگیری و دیگه هیچوقت چاقی و اضافه وزن سراغت نمیاد چون روند رو شناختی و میدونی عامل اصلی چیه.

من اینجا هستم تا به شما کمک کنم تا اگر بخواهید به سوی خواسته تان حرکت کنید،با برداشتن موانع درونیتان میتوانید خواسته های منطقی و عاقلانه تان را به دست بیاورید و این کاملا در دسترس است.منظور از خواسته های منطقی و عاقلانه خواسته هایی هست که خارج از تصور و انتظار نباشد.مثلا اینکه بخواهید پرواز کنید و یا به مریخ سفر کنید مشخصا یک خواسته منطقی نمی باشد.اما اینکه بخواهید لاغر باشید،اینکه بخواهید سالم و یا ثروتمند باشید بسیار منطقی است و شما میتوانید در حد توانایی و باور خود به این خواسته ها دست پیدا کنید.

آموزشهای وبسایت شروع تازه حاصل چندین سال مطالعه،تحقیق،بررسی و تجربه این آموزه ها در زندگی شخصی من بوده و بعد از اینکه صحت کارکرد این دانسته ها تجربه شد به صورت آموزش در اختیار شما قرار گرفته.

پس هیچ چیزی در این وبسایت نخواهید دید که فقط نوشته کتابی یا کپی از جایی بوده باشد که آزمون خود را پس نداده باشد.

مسیر حرکت این وبسایت به سمت آموزه های صد در صد علمی و دانشگاهی می باشد و به زودی با آماده سازی آموزشهای جدید و همچنین ایجاد تغییراتی اساسی در آموزشهای قبلی درصد اطمینان و اثر بخشی این آموزها بیشتر و بیشتر خواهد بود و این مسیر به این شکل تا همیشه ادامه خواهد یافت
با آموزشهای ما همراه باشید و اینستاگرام و تلگرام ما رو هم دنبال کنید.
آموزشهایی اونجا گذاشته میشه که ممکنه تو سایت ارسال نشه و به این ترتیب اطلاعات خوبی رو از دست بدی.مخصوصا که بیشتر فعالیت ما در اینستاگرام میباشد.

پس حتما در اینستاگرام و تلگرام  با ما همراه شو.

ناظر قادری

آموزش لاغری با قدرت ذهن و افکار

بیایید  با هم یاد بگیریم! 

از روزی که به این دنیا پا میگذاریم در حال یادگیری هستیم.اما زمانی که بزرگ میشویم بیشتر آنچه به صورت ناخودآگاه یاد می گیریم این است که جلوی رشد خودمان را بگیریم و موانع جدی ایجاد کنیم.

عقاید اشتباه و محدود کننده ایی در خودمان پرورش می دهیم که مانند سدهای بتنی جلو حرکتمان را میگیرند.

اگر آنها را شناسایی و خنثی نکنیم هیچ موفقیتی در زندگی نمیتوانیم به دست بیاوریم.

 

98-901-531-8954+

info@shoroetaze.com