ناظر قادری

ناظر قادری

مجموعه آموزشی شروع تازه

سلام

من ناظر قادری هستم و بسیار خوشحال و خرسند هستم که در سایت شروع تازه در خدمت شما عزیزان هستم.

من در این وبسایت از تجربه خودم برای لاغر شدن با روش لاغری با قدرت ذهن که شیوه ایی بسیار آسان و بدون درد و رنج است برای شما صحبت میکنم.

همچنین کمکت میکنم که یکبار برای همیشه به تناسب اندام برسی و دیگه دنبال دفترچه خوردنی و نخوردنی و اپلیکیشن کالری شماری و چی بخورم چی نخورم و محدودیتهای بد و رنج آور نخوردن غذاهای مورد علاقه و انجام کارهای سخت برای لاغر شدن نباشی.
اینجا یاد میگیری که کلید رسیدن به تناسب اندام کجاست و با به دست آوردنش، کنترل و هدایت جسمت رو به دست میگیری و دیگه هیچوقت چاقی و اضافه وزن سراغت نمیاد چون روند رو شناختی و میدونی عامل اصلی چیه.

من اینجا هستم تا به شما کمک کنم تا اگر بخواهید به سوی خواسته تان حرکت کنید،با برداشتن موانع درونیتان میتوانید به هر خواسته ایی برسی و هر چه میخواهید را در زندگیت خلق کنی.
با آموزشهای ما همراه باشید و اینستاگرام و تلگرام ما رو هم دنبال کنید.
آموزشهایی اونجا گذاشته میشه که ممکنه تو سایت ارسال نشه و به این ترتیب اطلاعات خوبی رو از دست بدی.مخصوصا که بیشتر فعالیت ما در اینستاگرام میباشد.

پس حتما در اینستاگرام و تلگرام  با ما همراه شو.

ناظر قادری

آموزش لاغری با قدرت ذهن و افکار

بیایید  با هم یاد بگیریم! 

از روزی که به این دنیا پا میگذاریم در حال یادگیری هستیم.اما زمانی که بزرگ میشویم بیشتر آنچه به صورت ناخودآگاه یاد می گیریم این است که جلوی رشد خودمان را بگیریم و موانع جدی ایجاد کنیم.

عقاید اشتباه و محدود کننده ایی در خودمان پرورش می دهیم که مانند سدهای بتنی جلو حرکتمان را میگیرند.

اگر آنها را شناسایی و خنثی نکنیم هیچ موفقیتی در زندگی نمیتوانیم به دست بیاوریم.

 

98-912-212-4928+

info@shoroetaze.com