8 دلیل برای شرکت در دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندام (لاغری با ذهن)

اردیبهشت 29, 1400

توسط Admin

دیدگاه

8 دلیل برای شرکت در دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندام

8 دلیل برای شرکت در دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندام

چرا باید در دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندام (لاغری با ذهن) شرکت کنم؟

وقتی فردی میخواد روشی متفاوت را برای هر کاری امتحان بکند همیشه با مقاومتهای ذهنی روبرو میشود.

این از بدیهی ترین مسائل است.روشهای جدید برای ذهن ناشناخته هستند و ذهن انسان تمایل به رفتن به جایی که ناشناخته است ندارد.

لاغری با ذهن متدی بسیار متفاوت،جدید و بسیار مترقی برای رفع چاقی برای همیشه ست.دلیل این امر این است که این روش هیچ کاری به چاقی شما ندارد.هیچ کاری به مشکلاتی که چاقی برایتان ایجاد کرده ندارد.هیچ کاری به سن تان و وزن تان و شرایط و مشکلاتی که این چاقی برایتان ایجاد کرده ندارد.

لاغری با ذهن فقط و فقط و فقط با ذهن شما کار دارد.جایی که ریشه های چاقی در عمیق ترین نقاط وجود ما ریشه دوانیده اند و ما در حالت معمول اصلا به این نقاط دسترسی نداریم.به همین دلیل میخواهیم که با کار روی آنچه دیده میشود لاغر شویم،یعنی کار روی چاقی.خوب مسلما حتی در صورت موفقیت، همان عوامل اصلی ایجاد کننده چاقی (افکار و باورهای اشتباه ما) و این “علت چاقی” بعد مدتی دوباره شما را چاق میکند.

نیازی به توضیح این مسئله نیست که بارها رژیم گرفتی،بارها قرص خوردی،بارها باشگاه رفتی ،دمنوش خوردی،جراحی کردی یا هر چیز از این نوع و هیچ وقت نشده و نتوانستی.

نمیشه و در آینده هم نخواهد شد.چون “علت” هنوز سر جای خودش در حال حرکت و اثرگذاری است.

خوب برای اینکه به شما بگوییم چرا باید از این روش نو و متفاوت (روش لاغری با قدرت ذهن ) استفاده بکنید در این ویدیو 8 دلیل برای شرکت در دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندام را شرح میدهیم که احتمالا شما را آگاه تر میکند و شاید سرآغازی برای رهایی شما از این رنج و صد البته این رنج مضاعف روشهای اشتباه باشد.

ویدیو رو ببینید و نظات و سوالاتتان را در زیر همین ویدیو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر هم خواستید در دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندام (لاغری با قدرت ذهن) شرکت بکنید و میتونید روی دکمه “دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندام” کلیک کنید و به شکل اینترنتی در دوره شرکت کنید و اگر هم خواستید نتایج دیگر همراهان را ببینید که با این روش توانسته اند نتایجی شگفت انگیز در زندگیشان بگیرند روی دکمه “نتایج شرکت کنندگان دوره” کلیک کنید:

299 مگابایت  |   10:00 |   دانلود ویدیو

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اینستاگرام شروع تازه

 

یوتیوب شروع تازه

 

تلگرام شروع تازه

مطالب مرتبط

پرخوری عصبی و هیجانی + راهکار رفع آن

پرخوری عصبی و هیجانی + راهکار رفع آن

پرخوری عصبی و هیجانی + راهکار رفع آن یکی از اساسی ترین ریشه های چاقی و اضافه وزن پرخوری عصبی و هیجانیه. در این ویدیو به ریشه های این مسئله پرداختیم و دو تا راهکار ارزشمند بهتون...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید