چاق بودی بهتر بودی !

آبان 12, 1400

توسط Admin

دیدگاه

چاق بودی بهتر بودی !

تاثیر حرف مردم در لاغر شدن

چقدر با این حرف بقیه مواجه شدی که قبلا که چاق بودی بهتر بودی. این چه کاریه که با خودت کردی،قبلا خیلی خیلی بهتر بودی.

چاقی بیشتر بهت می اومد.

عه چرا اینطوری کردی با خودت؟

این حرفها برات آشنا نیست؟چرا ما انسانها اینقدر برامون مهمه که رضایت بقیه رو داشته باشیم؟چرا حرف اونها تاثیرش روی ما گاها بیشتر از خواسته خودمونه؟

شاید براتون جالب باشه که تاثیر گفته های اطرافیان روی ما ریشه در ذهن باستانی ما داره و از زمانی که انسانها در دسته و قبیله ها زندگی میکردن و از زمان غار نشینی به ما به ارث رسیده.

در ذهن ما انسانها حرف مردم با بقا به هم گره خورده و ما ترس از نشنیدن و بی توجهی به حرف مردم رو داریم.پس ما به صورت ناخودآگاه تحت تاثیر حرف مردم قرار میگیریم.ذهن آگاه بودن نسبت به این مسئله و برخورد درست با این موضوع مهارتی هست که اگر اون رو نداشته باشیم مشکلات عدیده ایی در زندگی ما ایجاد میکنه و باعث میشه مسیر زندگی ما به سمتی حرکت بکنه که دلخواه ما نیست و این یک موضوع جدیه.پس بسیار مهمه که مهارت مواجهه با این مسئله را داشته باشیم.

پس این حرف که چاق بودی بهتربودی موضوعی نیست که همینطور سرسری بشه ازش گذشت.

در این ویدیو این موضوع و مرزهای شنیدن حرف مردم و توجه به اون رو باز کردیم و در موردش توضیحاتی دادیم که ممکنه در شناخت شما نسبت به این موضوع به شما کمک بکنه.

ببینید و نظرتون رو در موردش در قسمت نظرات کامنت کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اینستاگرام شروع تازه

 

یوتیوب شروع تازه

 

تلگرام شروع تازه

مطالب مرتبط

چرا لاغری با ذهن ؟

چرا لاغری با ذهن ؟

چرا لاغری با ذهن ؟ برای کسی که میخواد لاغر بشه انتخابهای متفاوتی وجود داره.اما به طور مشخص لاغری با نیست از انتخابهای معمول در جامعه نیست.این روش خیلی در جامعه شناخته شده نیست و...

چاقی به علت تیرویید کم کار

چاقی به علت تیرویید کم کار

چاقی به علت تیرویید کم کارآیا تیرویید کم کار دارید؟ ایا فکر میکنید که اضافه وزنتون به دلیل تیرویید کم کاره؟چقدر به جوابت مطمئنی؟ویدیوی زیر میتونه در این زمینه بسیار براتون روشنگر...

بستنی بزرگ

بستنی بزرگ

بستنی بزرگ ! چرا ما به جای یک بستنی معمولی یک بستنی بزرگ انتخاب می کنیم؟ انتخابهای ما تابعی از افکار ماست.یعنی هر تصمیمی که میگیریم و هر فکری که از سر ما میگذره و هر انتخابی که...

0 دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید