پرخوری با لاغری با ذهن !

شهریور 2, 1400

توسط Admin

دیدگاه

پرخوری با لاغری با ذهن !

آیا میشه پرخوری کرد و لاغر شد؟خیلی از افراد فکر میکنند اگر روش ذهنی را برای لاغر شدن انتخاب کنند این یعنی مجوزی برای اینکه می توانند پرخوری بکنند.اما آیا این برداشت درستیه؟کلا لاغری با ذهن به این معنیه که شما میتونید هر رفتاری و داشته باشید و لاغر هم بشید؟

میشه پرخوری کرد و لاغر شد؟

چطور پرخوری کنیم و چاق نشیم ؟

اگر اینطور فکر میکنید میخوام بهتون بگم این یک برداشت اشتباه از این روش هست.لاغری با ذهن به هیچ عنوان تاییدیه ایی برای پرخوری و لاغر شدن با داشتن این رفتار نیست.

اساس لاغری با ذهن بر تغییر باورهای شما متمرکزه.یعنی شما اگر افکارتون رو تغییر بدید میتونید لاغر بشید.اما این لاغری چطور اتفاق می افته؟آیا اتفاقی ماورایی و عجیب و خارج از درک ماست؟

جواب این سوال خیر هست.پروسه لاغری با ذهن با تغییر افکار شروع میشه که این تغییر ذهن خود به خود باید مسببی بر تغییر رفتار بشود.یعنی رفتار شما بعد از تغییر ذهن باید تغییر بکند.تمایل به این تغییر بعد از تغییر ذهن به صورت خود به خود در شما ایجاد میگردد.اگر به این تمایل نه بگویید تغییر خاصی برای شما اتفاق نخواهد افتاد.

در اصل خود چاق شدن هم از همین مسیر اتفاق افتاده.یعنی شما باورهاتون تغییر کرده و به دلیل این تغییر باور به صورتی بسیار نامحسوس و با روندی آرام تغییر در رفتارهایتان داشته ایید.که به مرور زمان این تغییر رفتار مسبب اضافه وزن برای شما شده است.

پس بسیار مهم است که اگر نگرش اشتباهی به لاغری با ذهن داشته ایید، این نگرش را اصلاح بکنید و از مسیر درست به سمت تناسب اندام حرکت بکنید.

 کانال اینستاگرام ما رو هم میتونید از اینجا فالو کنید

شما اینطور فکر میکردید ؟

دیدگاهتون در مورد پرخوری و لاغر شدن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اینستاگرام شروع تازه

 

یوتیوب شروع تازه

 

تلگرام شروع تازه

مطالب مرتبط

چرا پرخوری می کنیم

چرا پرخوری می کنیم

چرا پرخوری می کنیم ؟ یکی از دلایل پرخوری نداشتن رابطه درست انسان با خودشه. یکی از دلایل پرخوری رو در این ویدیو برای شما به تفصیل باز کردیم و شاید شما جواب سوالتون که چرا پرخوری...

لاغری با خوردن!

لاغری با خوردن!

لاغری با خوردن! خوردن برای لاغر شدن واقعا ترکیب عجیب،ناملموس و به نوبه خود جالبیه. لاغری شاید در ذهن بیشتر افرادی که اضافه وزن داشته باشند با نخوردن گره خورده باشد و اصلا تصوری...

چطور پرخوری نکنیم؟

چطور پرخوری نکنیم؟

چطور پرخوری نکنیم؟ پرخوری به یکی از مشکلات زندگی افراد دارای اضافه وزن تبدیل شده است. فرد هر روز و بارها و بارها در حال تکرار کاریه که احتمالا به خوبی میدونه باعث ایجاد اضافه وزن...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید