لاغری بدون ریزش مو

اردیبهشت 19, 1400

توسط Admin

دیدگاه

لاغری بدون ریزش مو

فکر میکنید میشه بدون ریزش مو لاغر شد؟

یکی از بدترین مسائلی که در کاهش وزن وجود داره بحث عوارض جانبی این مسئله ست.

مثل ریزش مو.

برای فردی که سالهای سال با چاقی دست به گریبان بوده و هر بار با تلاشهایی در مسیر لاغر شدن با عوارضی روبرو شده که راهی برای فرار از اونها وجود نداشته فکر کردن به لاغری بدون هیچگونه عوارضی بسیار دور از ذهنه. به عنوان نمونه لاغری بدون ریزش مو تبدیل به یک خیال واهی شده و فکر میکنه به هیچ عنوان این مسئله ممکن نیست!

غافل از اینکه شاید راه هایی که رفته راه درستی نبوده.این مسئله برای ذهن این فرد تقریبا غیر قابل قبوله چونکه فردی نمیتونه به راحتی این مسئله رو بپذیره که این همه راه اشتباه بوده.به هر حال این راه ها بسیار زیاد هستند.انواع و اقسام رژیمهای غذایی با عناوین بسیار گوناگون،انواع قرصهای لاغری،دمنوشها و چربی سوزهای گوناگون،جراحی های متنوع و از این دست کارها.

فرد به سختی میتونه قبول بکنه تمام این راه ها راه صحیحی نیستند.اما برای فردی که کمی عمیق تر به موضوع نگاه میکنه میتونه اشتراکاتی رو در این روشها تشخیص بده که احتمالا میتونه به معمای بی فایده بودن این روشها پی ببره.

مشترکات روشهای اشتباه لاغری!

تمامی این روشها یک نقطه مشترک و بسیار مهم دارد.اینها همه روی چاقی کار میکنند و در تلاش هستند که چاقی را از بین ببرند.غافل از یک مسئله بسیار مهم و اساسی:چاقی رو عاملی ایجاد میکنه که با از بین بردن چاقی(توسط این روشها) از بین نمیره.اون عامل  عادات ما هستند.به همین این روشها حتی با وجود اینکه در جامعه به عنوان راه های اصلی لاغری شناخته شده اند اما در واقع راه درست و اصولی لاغر شدن نیستند.

همین روشها به دلیل تمرکز روی چاقی و تلاش برای حذف چاقی عوارض بیشماری رو سبب میشوند که برای هیچ فرد چاقی ناشناخته نیستند.مثل ریزش مو،خشکی دهان،خونریزی های داخلی در موارد جراحی که حتی چندین مورد مرگ بر اثر عملهای جراحی و همچنین خونریزی بر اثر قرص در لایوهای ما در این چند روز گذشته توسط کاربران گزارش شد.

اما آیا نمیشه واقعا بدون هیچگونه عوارضی لاغر شد؟آیا واقعا راهی وجود نداره؟

ما در این ویدیو این مسئله رو مورد بررسی قرار دادیم و توضیح دادیم که آیا واقعا راهی نیست که بدون ریزش مو و این دسته از عوارض لاغر بشیم؟

ویدیو رو ببینید و نظراتتون رو در زیر ویدیو با ما در میان بگذارید.

 

250 مگابایت  |   06:46 |   دانلود ویدیو

  6 مگابایت  |   06:46 |   دانلود فایل صوتی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اینستاگرام شروع تازه

 

یوتیوب شروع تازه

 

تلگرام شروع تازه

مطالب مرتبط

لاغری با ذهن چیست؟

لاغری با ذهن چیست؟

لاغری با ذهن چیست؟ سالها و بارها تلاش برای لاغر شدن تجربه اکثر افرادی هست که نتونستن به تناسب اندامی برسن که پایدار باشه. هر بار و هر بار در چرخه ایی معیوب از تکرار چاق شدن و...

چرا پرخوری می کنیم

چرا پرخوری می کنیم

چرا پرخوری می کنیم ؟ یکی از دلایل پرخوری نداشتن رابطه درست انسان با خودشه. یکی از دلایل پرخوری رو در این ویدیو برای شما به تفصیل باز کردیم و شاید شما جواب سوالتون که چرا پرخوری...

پرخوری با لاغری با ذهن !

پرخوری با لاغری با ذهن !

پرخوری با لاغری با ذهن ! آیا میشه پرخوری کرد و لاغر شد؟خیلی از افراد فکر میکنند اگر روش ذهنی را برای لاغر شدن انتخاب کنند این یعنی مجوزی برای اینکه می توانند پرخوری بکنند.اما آیا...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید