لاغری با خوردن بستنی ! میشه بستنی خورد و لاغر هم شد؟

خرداد 11, 1400

توسط Admin

دیدگاه

لاغری با خوردن بستنی

آیا برای لاغر شدن باید بستنی رو حذف کرد؟

خیلی از افراد در پروسه لاغر شدن دنبال این هستند که یک سری خوراکی ها رو حذف بکنند و انگشت اتهام چاقی و اضافه وزنشان رو به سوی آنها میگیرند.

در واقعیت شاید این یک نوع فرافکنی مسئولیت شخص به روی چیزهایی هست که نقشی در این مورد ندارند و یا شاید فرد هم آگاهی لازم رو در مورد پروسه چاقی و عوامل اصلی دخیل در چاقی ندارد.

چاقی پروسه ایی کاملا درونی و روانی است و اگر فرد این پروسه را درست درک نکن و نشناسد این مسئله سبب می شود که شخص همیشه درگیر چرخه های معیوبی باشد که سرانجامی ندارد و نتیجه مطلوبی به شخص نمی دهد.دلیل چاقی فقط و فقط افکار و باورهایی هست که نمود بیرونی این افکار و باورهای رفتارهای ما رو شکل میدهد.تا زمانی که با تمام وجود این مسئله را درک نکنیم همیشه در حال تکرار چرخه لاغر شدن، چاق شدن هستیم و این در واقع تبدیل به تجربه اکثر افراد درای اضافه وزن شده.

اما آیا واقها لاغری با خوردن بستنی ممکنه؟

برای روشن شدن اینکه آیا شما برای لاغر شدن نیاز دارید که بستنی رو از زندگیتان حذف بکنید یا این ویدیو رو ببینید و در انتها نظرتون رو در زیر ویدیو با ما به اشتراک بگذارید.

لاغر شدن با خوردن همه چیز
این مطلب رو از دست ندهید:

لاغری با خوردن همه چیز !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اینستاگرام شروع تازه

 

یوتیوب شروع تازه

 

تلگرام شروع تازه

مطالب مرتبط

پرخوری عصبی و هیجانی + راهکار رفع آن

پرخوری عصبی و هیجانی + راهکار رفع آن

پرخوری عصبی و هیجانی + راهکار رفع آن یکی از اساسی ترین ریشه های چاقی و اضافه وزن پرخوری عصبی و هیجانیه. در این ویدیو به ریشه های این مسئله پرداختیم و دو تا راهکار ارزشمند بهتون...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید