لاغری با خوردن بستنی ! میشه بستنی خورد و لاغر هم شد؟

لاغری با خوردن بستی

توسط Admin

خرداد 11, 1400

لاغری با خوردن بستنی

آیا برای لاغر شدن باید بستنی رو حذف کرد؟

خیلی از افراد در پروسه لاغر شدن دنبال این هستند که یک سری خوراکی ها رو حذف بکنند و انگشت اتهام چاقی و اضافه وزنشان رو به سوی آنها میگیرند.

در واقعیت شاید این یک نوع فرافکنی مسئولیت شخص به روی چیزهایی هست که نقشی در این مورد ندارند و یا شاید فرد هم آگاهی لازم رو در مورد پروسه چاقی و عوامل اصلی دخیل در چاقی ندارد.

چاقی پروسه ایی کاملا درونی و روانی است و اگر فرد این پروسه را درست درک نکن و نشناسد این مسئله سبب می شود که شخص همیشه درگیر چرخه های معیوبی باشد که سرانجامی ندارد و نتیجه مطلوبی به شخص نمی دهد.دلیل چاقی فقط و فقط افکار و باورهایی هست که نمود بیرونی این افکار و باورهای رفتارهای ما رو شکل میدهد.تا زمانی که با تمام وجود این مسئله را درک نکنیم همیشه در حال تکرار چرخه لاغر شدن، چاق شدن هستیم و این در واقع تبدیل به تجربه اکثر افراد درای اضافه وزن شده.

اما آیا واقها لاغری با خوردن بستنی ممکنه؟

برای روشن شدن اینکه آیا شما برای لاغر شدن نیاز دارید که بستنی رو از زندگیتان حذف بکنید یا این ویدیو رو ببینید و در انتها نظرتون رو در زیر ویدیو با ما به اشتراک بگذارید.

لاغر شدن با خوردن همه چیز
این مطلب رو از دست ندهید:

لاغری با خوردن همه چیز !

 

تلگرام شروع تازه

 

یوتیوب شروع تازه

 

اینستاگرام شروع تازه

مطالب مرتبط

انگیزه برای لاغری -معیار داشتن انگیزه

انگیزه برای لاغری -معیار داشتن انگیزه

انگیزه برای لاغری -معیار داشتن انگیزه انگیزه لاغری را چطور در خودم ایجاد  کنم؟ انگیزه در حکم سوخت موفقیت است.یکی از بزرگترین کلیدهای موفقیت در تمام مراحل زندگی.کسی ممکن است...

چرا لاغری با ذهن ؟

چرا لاغری با ذهن ؟

چرا لاغری با ذهن ؟ برای کسی که میخواد لاغر بشه انتخابهای متفاوتی وجود داره.اما به طور مشخص لاغری با نیست از انتخابهای معمول در جامعه نیست.این روش خیلی در جامعه شناخته شده نیست و...

چاق بودی بهتر بودی !

چاق بودی بهتر بودی !

چاق بودی بهتر بودی ! تاثیر حرف مردم در لاغر شدن چقدر با این حرف بقیه مواجه شدی که قبلا که چاق بودی بهتر بودی. این چه کاریه که با خودت کردی،قبلا خیلی خیلی بهتر بودی. چاقی بیشتر...

0 دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.