به خودم باور ندارم !

فروردین 10, 1400

توسط Admin

دیدگاه

به خودم باور ندارم !

یک مشکل عمومی در میان مردم وجود داره اونم اینکه اغلب مردم به خودشون و توانایی هاشون ایمان و اعتماد ندارند.

همین مسئله یک مانع بسیار جدی برای رسیدن به هر خواسته اییه.

تا زمانی که ما نتونیم خودمون رو باور بکنیم واقعا در هیچ جنبه ایی از زندگیمون یا حداقل در جنبه ایی که خودمون رو در اون قبول نداریم نمیتونیم به خواسته هامون برسیم.

دلیل این مسئله اکثرا به گذشته ما برمیگرده.ما همیشه تخریب شدیم.در بچگی،در نوجوانی،در بزرگسالی حتی.

ما رو با انواع و اقسام روشهای مختلف تخریب کردن و نکته جالب اینجاست که در بیشتر از 99 درصد مواقع این تخریب صحیح نبوده اما ما اون رو درست و صحیح برداشت کردیم و این باعث شده ایمانمون به خودمون رو از دست بدیم و به انواع و اقسام مشکلات دیگه دچار بشیم.

خودباوری شرط رسیدن به خواسته ها:

خیلی طبیعیه که انسانی که خودش رو باور نداره نتونه به خواسته هاش برسه.

چجوری برسه وقتی برای هر خواسته ایی باید حرکتی انجام بشه و تو به خودت برای انجام این حرکت اعتماد و ایمان نداری؟وقتی که هر روز به خود میگی من به خودم باور ندارم ؟

اگر این شانس رو داشته باشیم که بفهمیم دردمون چیه و کجاست و از کجا خوردیم و آگاهی مون نسبت به درونمون بالا بره ممکنه شرایط به نفعمون برگرده و ایمانمون به خودمون برگرده.

ممکنه ما با افزایش آگاهیمون این مسئله رو درک بکنیم که ما به دلیلی برای ارزشمندی مون و اعتمادمون به خودمون نیاز نداریم و هر چیزی و ابزاری که برای رسیدن به خواسته هامون بهش نیاز داریم قابل دستیابیه و چیزی وجود نداره که خاطر به خودمون اعتماد نکنیم.

کار روی خودشناسی بسیار میتونه در افزایش خودباوری کمک کننده باشه .اینکه ما بفهمیم دلیل این مشکلات تخریبهایی بوده از بیرون و نه ایراداتی در ما.

حتی ما اگر در هر آن ایراداتی داشته باشیم این مسئله بسیار طبیعیه و تنها موجود کامل خداست و ما اگر خواسته ایی داشته باشیم و ایرادی در ما باشه که جلوش رو بگیره این به اون معنا نیست که ما نمیتونیم به اون خواسته برسیم.بلکه به این معناست که برای رسیدن به اون خواسته باید یه جاهایی در ما ارتقا پیدا بکنه و بعدش دنبال این مسئله میریم و با رفع اون مسئله میتونیم به خواسته مون برسیم.

دیدن این ویدیو هم میتونه بسیار در درک این مسئله بهتون کمک بکنه.

خوشحال میشیم نظرتون در مورد این ویدیو رو در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

حرف مردم رو چیکار کنم
این مطلب رو از دست ندهید:

با حرف مردم چکار کنم؟

170مگابایت  |   03:46 |   دانلود ویدیو

  3 مگابایت  |   03:46 |   دانلود فایل صوتی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اینستاگرام شروع تازه

 

یوتیوب شروع تازه

 

تلگرام شروع تازه

ویدیوهای آموزشی لاغری

مطالب مرتبط

عوارض قرص های لاغری چیست؟

عوارض قرص های لاغری چیست؟

عوارض قرصهای لاغری چیست؟ اگر تا به حال از این قرصها استفاده کردید احتمالا تجربیات ارزشمندی در مورد این قرصها داری. خوشحال میشیم در جهت روشنگری بقیه عزیزان در قسمت نظرات از...

لاغری بدون ورزش ممکنه؟

لاغری بدون ورزش ممکنه؟

لاغری بدون ورزش سلام به نظر شما میشه بدون ورزش لاغر شد؟ آیا کلا برای لاغر شدن نیاز به ورزش داریم؟ این ویدیو احتمالا میتونه به خوبی دیدگاه درستی نسبت به ورزش کردن با نیت لاغر شدن...

حذف شام برای لاغر شدن

حذف شام برای لاغر شدن

حذف شام برای لاغر شدن آیا حذف شام یا هر وعده غذایی برای لاغر شدن راهکار درستیه؟ خیلی از مردم فکر میکنن که اگر وعده های غذاییشان را حذف بکنند میتوانند قدم ارزشمندی برای لاغر شدن...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید