انگیزه برای لاغری -معیار داشتن انگیزه

انگیزه لاغر شدن

توسط Admin

آذر 3, 1401

انگیزه برای لاغری -معیار داشتن انگیزه

انگیزه لاغری را چطور در خودم ایجاد  کنم؟

انگیزه در حکم سوخت موفقیت است.یکی از بزرگترین کلیدهای موفقیت در تمام مراحل زندگی.کسی ممکن است هوش،استعداد و فرصتهای مناسب داشته باشد،اما بدون انگیزه تمامی این توانمندیهای بالقوه بر باد می رود.تحصیلات مهم است اما انگیزه مهمتر است.استعداد مهم است،اما انگیزه مهمتر است.خواستن مهم است اما انگیزه مهمتر است.ما اغلب به آن حد و اندازه ایی که می خواستیم موفق نشدیم و این ممکن است به این دلیل باشد که نمی دانیم چطور از انگیزه در زنگی خود استفاده کنیم.

در مورد انگیزه چند اصل وجود دارد.

اول اینکه هر کسی به شکلی انگیزه پیدا می کند.ممکن است شما با دیدن یک شخص دیگر انگیزه پیدا کنید  شخص دیگری ممکن است با یک چیز دیگر.این مسئله بسیار مهم است.شما ممکن است با راهکارهایی که یک دوست به شما می دهد انگیزه ایی پیدا نکنید.

مورد بعدی اینکه چیزی که به شخص دیگری انگیزه می دهد ممکن است انگیزه دیگری را بگیرد.مثلا من میخواهم انگیزه لاغری داشته باشم تا لاغر شوم و در عروسی چند ماه آینده خوش استایل باشم.

اما شخص دیگری با شنیدن این حرف ممکن است بگوید که اگر قرار باشد برای این عروسی متناسب شوم اصلا آن را نمی خواهم .

انگیزه همیشه از خود ردی به جای می گذارد.یعنی اگر اقدامی وجود نداشته باشد ادعای داشتن انگیزه خیلی ادعای درستی نیست.انگیزه باید منجر به اقدام شود.

لاغری بدون رژیم

 

بی رحم ترین چربی سوز دنیا
این مطلب رو از دست ندهید:

بی رحم ترین چربی سوز جهان

در ویدیو زیر ما یکی از معیارهای داشتن انگیزه را برای شما توضیح داده اییم.این ویدیو برشی از “جلسه انگیزه” است که جلسه ایی از دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندام است.

در این جلسه ما موضوع انگیزه لاغری را به طور جامعی برای شما باز کرده و راه های ایجاد انگیزه را که می تواند کمک بسیار موثری برای شما برای حرکت در مسیر لاغری باشد را برای شما تشریح کرده اییم.

برای شرکت در این دوره می توانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

دوره جامع روانشناسی لاغری و تناسب اندام

 

تلگرام شروع تازه

 

یوتیوب شروع تازه

 

اینستاگرام شروع تازه

مطالب مرتبط

چرا لاغری با ذهن ؟

چرا لاغری با ذهن ؟

چرا لاغری با ذهن ؟ برای کسی که میخواد لاغر بشه انتخابهای متفاوتی وجود داره.اما به طور مشخص لاغری با نیست از انتخابهای معمول در جامعه نیست.این روش خیلی در جامعه شناخته شده نیست و...

لاغری با ذهن چیست؟

لاغری با ذهن چیست؟

لاغری با ذهن چیست؟ سالها و بارها تلاش برای لاغر شدن تجربه اکثر افرادی هست که نتونستن به تناسب اندامی برسن که پایدار باشه. هر بار و هر بار در چرخه ایی معیوب از تکرار چاق شدن و...

0 دیدگاه

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.