اشتهای صفر ،چطور اشتهایم را کور کنم؟

اسفند 28, 1399

توسط Admin

دیدگاه

اشتهای صفر !

چطور اشتهام رو صفر کنم؟

وقتی فرد در بحث خوردن به مشکلات زیادی بر میخورد و نمیتواند که جلوی خودش را در امر خوردن بگیرد به دلیل داشتن عدم درک صحیحی از عامل ایجاد کننده این اشتهای کاذب و زیادی، دنبال راهی (معمولا بیرونی) میگردد تا اشتهایش را صفر! کند.

بیشتر دلیل این مسئله استیصال فرد از نتوانستن است.

نتوانستن در عدم کنترل این اشتهای ویرانگر.

این رفتار تا حد بسیار زیادی قابل درک است.چونکه چیزی که به ذهن فرد میرسد که این مسئله را تمام کند این است که وسیله یا چیز خاصی باشد که بتواند با آن این اشتها را صفر کند.

عکس زیر گویای این تمایلات برای کاهش اشتهاست:

راهکار علمی کاهش اشتهای

برای کاهش اشتها چه بخوریم؟

 

اشتهای صفر ،مسئله ایی کاملا مرتبط به ذهن

اما مسئله ایی که فرد بسیار کم نسبت به آن آگاهی دارد این است که اشتها یک میل است.یک میل درونی.میلی که مثل تمامی امیال دیگر ریشه در ذهن ما دارد.

این مقاله را هم از دست ندهید: چرا لاغر نمیشویم؟

راه کنترل امیال هم فقط و فقط تغییر ذهن است.پس فرد آگاه اگر دنبال این باشد که تناسب اندام داشته باشد اولا هیچگاه دنبال صفر کردن اشتها نیست چونکه هیچوقت این مسئله نمیتواند اتفاق بیفتد و بدن ما همیشه به غذا نیاز دارد و انسان بدون غذا نمی تواند زده بماند و این ساختار ذهن و جسم انسان است که این امیال وجود داشته باشد.این فرد دنبال راهی است که بتوانید ذهن خود را از این امیال کاذب که خارج از شکل طبیعی آن است پاکسازی کند و با تغییر ذهنش امیالش را به حالت طبیعی خود بازگرداند.

در این ویدیو به شکل دقیقی در این مورد برایتان صحبت کرده ایین و راهکار حل این مسئله را هم برایتان توضیح داده اییم.

حالا شما در قسمت نظرات برای ما بنویسید که آیا تا به حال دنبال راهی برای صفر کردن اشتهایتان رفته بودید و چه تجربه ایی از اشتهای کاذب دارید؟

 

191 مگابایت  |   05:02 |   دانلود ویدیو

  4 مگابایت  |   05:02 |   دانلود فایل صوتی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اینستاگرام شروع تازه

 

یوتیوب شروع تازه

 

تلگرام شروع تازه

ویدیوهای آموزشی لاغری

مطالب مرتبط

عوارض قرص های لاغری چیست؟

عوارض قرص های لاغری چیست؟

عوارض قرصهای لاغری چیست؟ اگر تا به حال از این قرصها استفاده کردید احتمالا تجربیات ارزشمندی در مورد این قرصها داری. خوشحال میشیم در جهت روشنگری بقیه عزیزان در قسمت نظرات از...

لاغری بدون ورزش ممکنه؟

لاغری بدون ورزش ممکنه؟

لاغری بدون ورزش سلام به نظر شما میشه بدون ورزش لاغر شد؟ آیا کلا برای لاغر شدن نیاز به ورزش داریم؟ این ویدیو احتمالا میتونه به خوبی دیدگاه درستی نسبت به ورزش کردن با نیت لاغر شدن...

حذف شام برای لاغر شدن

حذف شام برای لاغر شدن

حذف شام برای لاغر شدن آیا حذف شام یا هر وعده غذایی برای لاغر شدن راهکار درستیه؟ خیلی از مردم فکر میکنن که اگر وعده های غذاییشان را حذف بکنند میتوانند قدم ارزشمندی برای لاغر شدن...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید